بالا بردن دتبه در گوگل

رتبه بندی در موتورهای جستجوگر بخش دوم

توسط admin | گروه SEO | 1396/07/17

نظرات 0

 نامهای فایل یا پرونده : موتور جستجو نامهای فایلی را که وب سایت شما را میسازد شاخص گذاری میکند .اگر دو فایل به نام koi-inofrmation.html و su-inf.html وجود داشته باشد,زمانیکه یک کاربر koi را جستجو میکند شما میتوانید حدس بزنید که کدام یک پیدا خواهند شد.

1- برای نامهای فایلتان از کلمات کلیدیتان استفاده کنید. به طور مثال , koi-information.html و koi-fungus.html و غیره .

2- برای فایلهایتان ازنامهای اطلاع دهنده استفاده کنید. از نامهای رمزی و سر نام ها و غیره اجتناب کنید. 

بالا بردن سریع رتبه در گوگل

تصویر logo : برای دستیابی به وب توسط کاربران به لحاظ دید آسیب دیده در یک تصویر یک text=tag وجود دارد. موتورهای جستجو متنی را شاخص گذاری میکنند که برای یک تصویر در اطلاعات ارتباطی تو کار گذاری میشوند. شما میتوانید متن را در آن علامت قرار دهید و موتور های جستجو آنرا شاخص گذاری خواهند کرد.
1- در ارتباط تصویری سهم فروشتان را به alt= tag اضافه کنید.
2- در نام فایل تصویری از کلمه کلیدی استفاده کنید.
3- به طور مثال, images/logo-koi.gif . بعضی از افراد خاطر نشان میکنند که Google شاخصی از تصاویر دارد .بله, اینطور است اما آنچه که آن شاخص گذاری میکند تشریح متنی تصاویر است نه خود تصاویر. هیچ موتور جستجویی نمیتواند یک تصویر را شناسایی کند .اگر آنها یک تصویر را شاخص گذاری کنند آن تعجب آور خواهد بود. آنها تمام عکس های کد بانوهای مهم را شناسایی میکنند و مانع آن صفحات میشوند. 
عنوان H1 : خوب, ما در حال حاضر به بدنه HTML میرسیم. در اینجا شایعترین خطای بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد.
1- در صفحه اول از یک عنوان H1 استفاده کنید. Google  در عنوان برروی کلمات تاکید میکند زیرا عناوین اطلاعات یک صفحه را در بر دارند. طراحان وب عنوانH1 را دوست ندارند زیرا آن زشت و بزرگ است. و به جای H1 آنها از تصاویر یا بدنه متن استفاده میکنند و آرا با SPAN, DIV,CSS تغییر میدهند. آن خوب به نظر میرسد اما Google  میخواهد که یک عنوان را مشاهده کند. با به کار گیری تصاویر یا SPAN , طراح وب به طور غیر عمدی توانایی شاخص گذاری صفحه وب را تحلیل میبرد.تصاویر نمیتوانند شاخص گذاری شوند ازاینرو Google  آن عناوین را نخواهد دید. بدنه متن که از SPAN استفاده میکند به عنوان body text در نظر گرفته میشود نه عنوان متن . جهت شاخص گذاری عنوان توسط Google  جهت علامت گذاری کردن عنوان از یک علامت H1  استفاده کنید. 2-به عنوان اولین کلمه در عنوان ازقبیل متخصصان ماهی کپور شیکاگو از کلمه کلیدی اصلی استفاده کنید. 
بدنه پاراگراف: بدنه متن متن صفحه اول است.این متن باید تشریحی ,اطلاعاتی باشد و تعداد زیادی کلمات کلیدی داشته باشد.
1- در شروع بدنه متن کلمه کلیدی اصلی را قرار دهید.