پشتیبانی: 09131253620
ارتباط با ما
تلگرام: 09131253620


یکی دیگر از خدمات ما طراحی وب سایتهای واکنشگرا یا Responsive با کیفیت بالا می باشد. برای طراحی این وب سایتها از تکنولوژیهای روز دنیا استفاده می شود.


       
صفحه اصلی  |  فروشگاه ما  |  استخدام  |  نرم افزار مدیریت برنامه غذایی رستوران ها  |  seo تضمینی اصفهان  |  ثبت نام  |  طراحی وب سایت در اصفهان  |  برنامه نویسی اصفهان  |  انجام پروژه های پایگاه داده SQL Server  |  انجام پروژه مهندسی نرم افزار  |  انجام پروژه های مالتی مدیا بیلدر  |  در مورد ما  |  انجام پروژه های اکسس Microsoft access  |  نمونه پروژه ها  |  ارتباط با ما  |  اخبار و مقاله  |  انجمن رفع اشکالات مشتریان

پیمایش رکوردها صفحه بعدیصفحه قبلی

>>>>>باز گشت به لیست سایر پروژه ها <<<<

توضیحات بیشتر: برنامه سیستم تشخیص بیماری با استفاده از #C و ویندوز اپلیکیشن دارای داکیومنت و مستندات WORD . . .
توضیحات: برنامه سیستم تشخیص بیماری با استفاده از سی شارپ دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی.این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 50000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: پروژه دانشگاهی برنامه سیستم انبارداری با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه سیستم انبارداری با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 90000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه سیستم دبیرخانه و بایگانی با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه سیستم رزرو سيستم دبیرخانه و بایگانی با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای چندین صفحه دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 80000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه طراحي سيستم آزمون با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه طراحي سيستم آزمون با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 40000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه خدمات درمانی شرکت ها به زبان سی شارپ ویندوز اپلیکیشن به همراه مستندات و توضیحات کدها . . .
توضیحات: برنامه خدمات درمانی شرکت ها به زبان سی شارپ ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 60000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه سیستم حسابداری با استفاده از #C و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه سیستم حسابداری با استفاده از سی شارپ دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی.این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 40000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه سیستم فروشگاه شركت آهن و فولاد با استفاده از #C و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه سیستم فروشگاه شركت آهن و فولاد با استفاده از سی شارپ دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی.این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 95000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه مدیریت تاکسی تلفنی با استفاده از سی شارپ ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه مدیریت تاکسی تلفنی با استفاده از سی شارپ ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 70000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه بازی دوز به زبان سی شارپ ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه بازی دوز به زبان سی شارپ ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source می باشد.
قیمت: 10000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه سیستم حقوق و دستمزد پرسنل با استفاده از#C و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه سیستم حقوق و دستمزد پرسنل با استفاده از سی شارپ دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی.این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 30000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه فروشنده دوره گرد با استفاده از سی شارپ ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: پروژه دانشگاهی , دانلود پروژه دانشجویی , برنامه فروشنده دوره گرد با استفاده از سی شارپ ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 45000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: پروژه دانشجویی برنامه دیکشنری با استفاده از#C و ویندوز اپلیکیشن به همراه داکیومنت و مستندات UML . . .
توضیحات: دانلود پروژه دانشجویی , برنامه دیکشنری انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی با استفاده از سی شارپ دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی.این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 80000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه طراحي سيستم مدیریت هتل وزیر سیستم انبارداری وزیرسیستم حسابداری با استفاده از#C وویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه طراحي سيستم مدیریت هتل وزیر سیستم انبارداری وزیرسیستم حسابداری با استفاده از#C وویندوز اپلیکیشن داراي بخشهاي متنوع و داراي چندين فرم داراي بخش مديريتي به همراه پايگاه داده SQL Server و داراي پشتيباني. اين برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روي Server نيز قابل نصب و اجرا مي باشد.
قیمت: 90000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه سیستم نرم افزاری باشگاه بدنسازی با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: پروژه دانشگاهی , پروژه دانشجویی , برنامه سیستم نرم افزاری باشگاه بدنسازی با استفاده از سی شارپ و ویندوز اپلیکیشن دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی. این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 65000 ریال
خرید این محصول
توضیحات بیشتر: برنامه سیستم فروشگاه خدمات کامپیوتری با استفاده از #C و ویندوز اپلیکیشن . . .
توضیحات: برنامه سیستم فروشگاه سخت افزار کامپیوتر با استفاده از سی شارپ دارای بخشهای متنوع و دارای چندین فرم دارای بخش مدیریتی به همراه پایگاه داده SQL Server و دارای پشتیبانی.این برنامه کاملا متن باز Open Source بوده و بر روی Server نیز قابل نصب و اجرا می باشد.
قیمت: 95000 ریال
خرید این محصول

 باز گشت به لیست سایر پروژه ها

پیمایش رکوردها صفحه بعدی صفحه قبلی